Misyon & Vizyon


Vizyonumuz

Etkin maliyet yönetimimiz, yüksek kaliteli ürünlerimiz ve tam zamanında tedarik anlayışımızla saygın müşterilerimizin doğru çözüm ortağı olmak ve onların memnuniyetini en iyi şekilde sağlayarak gelişmek ve dünya çapında güvenilir ticari marka olmak.

Misyonumuz

Her zaman yenilikçi, güçlü finansman yapısı ve teknolojiyi; deneyimli ve uzman kadrosu ile en üst düzeyde kullanarak Türk Sanayi’sine hizmet veren saygın bir kuruluş olmak.

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimize ve çalışanlarımıza değer yaratan bir şirket olmak.

Değerlerimiz

- Şirketimizin temelini dürüstlük ve güven oluşturmaktadır. Tüm birikimlerimizi bu esaslar üzerine inşa ettik, ciddiyet ve titizlikle istikrarlı bir şekilde devamını ve beşeri ilişkilerin ön planda tutulduğu bu hiyararşik yapının hiçbir aşamasını atlamamak suretiyle kalite anlayışı çerçevesinde verimliliği artırmak ve gelişimin uzun vadede sürdürülebilir kılmak.
% 100 müşteri memenuniyetini sağlamak.
Ülke ekonomisine ve doğal çevreye karşı sorumluluklarımızı gözeterek, karlılığı ve verimliliği arttırmak.
Müşteri memnuniyetinin çalışanlarımızın mutluluğuna ve memnuniyetine paralel geliştiğinin bilincinde, toplam performansın iyileştirilmesi, ekip ruhunun geliştirilmesine katkıda bulunarak, çalışanlarımıza en iyi ortamı sağlamak ve öğrenmelerini desteklemek, gelişimlerini sürekli takip etmek.
Bu kapsamda amacımız, toplam kalite yönetimini tüm faaliyet alanlarına sistematik ve düzenli bir şekilde uygulayarak yaymak, kurumsallığı yaşam biçimine dönüştürmektir.